| anonim_4396 a întrebat:

Fac mereu sex neprotejat si totusi nu raman insarcinata thinking nu folosescc nici prezervativ, nici anticonceptionale. Cum se poate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Poate esti sterila si nu poti face copii.

| j1NNNx a răspuns:

Poate barbatul nu ejaculeaza in tine happy

| Irinaaa13 a răspuns (pentru j1NNNx):

Adica se abtine? Si se poate abtine chiar atat de tare?

| j1NNNx a răspuns (pentru Irinaaa13):

Daca nu ejaculeaza in tine nu te poate lasa insarcinata. Si nu ma intreba pe mine daca se abtine. intreaba-l pe el! laughing

| Irinaaa13 a răspuns (pentru j1NNNx):

Sau daca el e infertil?

| suntserios a răspuns (pentru Irinaaa13):

Tu nu stii daca el ejaculeaza sau nu?

faci sex in vis?

acum daca intrebare ta ar fi pe bune ori aveti mare noroc ori unul dintre voi e infertil

| j1NNNx a răspuns:

Eu ti-am spus ca poate nu ejaculeaza in tine daca nu te lasa insarcinata. Eu nu stiu cum e el si ce e el. Deci sper ca te-am ajutat

| LikeARollingStone a răspuns:

Sunt sute de fete pe site-ul asta ingrijorate ca ar putea sa ramana insarcinate si vii tu, cu tot tupeul din lume si ne spui tot ce-ai visat ieri noapte. Fii serioasa, domnisoara! happy