| Gogu77889900 a întrebat:

Fraților, un om fără testicule poate ejacula?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da, pe nas, ce întrebări sunt astea? te plictisesti acasa gogule? Cauta tu pe net fă cercetari si vezi daca un om fara testicule poate ejacula, sa nu mi spui ca tu esti acela fara coa...

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul corect este : bineinteles ca DA, fiindca ejacularea se produce exact la fel cum se intampla atunci cand testiculele exista. Singura diferenta consta in faptul ca sperma formata in aceste conditii in glandele aparatului reproducator masculin va fi INFERTILA fiindca in acest caz NU contine spermatozoizi.

| Donsavas a răspuns:

Nu,nu poate dar cu substituție hormonala poate avea contact sexual si chiar orga.sm dar doar la nivel cerebral.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ce crezi?