| Davidoff94 a întrebat:

Fumez de aproximativ 1 an de zile si de cateva saptamani dupa ce fumez am senzatia ca nu respir normal (simt ca nu imi intra aerul in plamani) si am senzatia ca am gatul inflamat. poate sa fie de la tigari?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| justitiarul a răspuns:

Mai mult ca sigur, insa in cazul tau fumatul poate fi doar un factor care declansaza acest simptom.Ar trebui sa mergi la medic sa ti se faca anumite investigatii si sa descoperi problema de fond.