| jon22 a întrebat:

Funda.Am o senzație ciudata pe partea stanga a capului. Când dau cu mana prin par simt ca si cum ar fi o zona sensibila o durere/usturime.Nu este o durere de cap clasica doar zona respectiva sensibila la atingere.Ce ar putea sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Cere-i cuiva din familie sa se uite la aspectul pielii din acea zona--- poate este vreo iritatie (posibil de la o zgaraietura).