| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA!
Am observat ceva ciudat ieri cand am facut baie: m-am bagat in apa si mi-or venit niste mancarimi ingrozitoare! Ca orice om normal, m-am scarpinat. Prima data pe picior. Eram foarte rosie! Inainte sa imi bag piciorul inapoi in apa dupa ce m-am scarpinat, am observat ca mi-au aparut nenumarate firicele minuscule maro pe picior. M-am gandit ca poate is murdara, insa cand mi-am bagat piciorul inapoi in apa am avut niste arsuri.groa. groaznice!
Intrebarea mea pentru voi este urmatoarea: credeti ca am vreo infectie sau ca era niste piele? Va rog spuneti-mi tot ce stiti, pentru ca data viitoare sa stiu ce sa fac ca sa nu mai am arsurile alea! Please

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
Mi se intampla si mie cand imi pun dusul pe picioare.E din cauza contactului picioarelor cu apa(nu se intampla mereu) si roseata cred ca este de la scarpinat.

Sper ca te-am ajutat happy