| WrongPassword a întrebat:

FUNDA! Credeti, ati incercat sau inca incercati sa va conturati abdomenul - patratele chestii >: DOAR prin alimentatie si EXERCITII EFECTUATE ACASA!, nu la sala?!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Jorah a răspuns:

Da desigur merge si acasa, numai ca este mai greu,, sa faci patratele dar alimentatia corecta + abdomene zi de zi mai ales dimineata si seara, fara sa mananci dulciuri sau chestii cu grasimi faci in fiecare zi cate abdomene poti a cate 2 serii, adica faci cate poti faci o pauza si mai faci inca odata = 2 serii. In 2-3 luni vei vedea diferenta ca nu e la fel ca la sala.