| jon22 a întrebat:

Daca ai fierea lenesa poti face apendicita?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AndraDeeaBrockencyde a răspuns:

Nu daca ai fierea lenesa nu trebuie neaparat sa faci apendicita.eu am fierea lenesa dar nu am facut apendicita.acum depinde si de organism. Funda?

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu exista absolut nici o legatura intre cele doua afectiuni.

Abh
| Abh a răspuns:

Nu are legatura una cu alta, deci nu.