| anonim_4396 a întrebat:

Funda.

Vi s-a intamplat vreodata sa va simtiti mainile si picioarele mai usoare decat de obicei? Usoare, in sensul ca parca ar pluti. Ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mat31new a răspuns:

Muschii sunt incordati si ridica mainile astfel ca nu iti mai atarna si iti da senzatia ca sunt mai usoare pentru ca nu te mai trag.

7 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Hm, asta ar putea fi o stare care te va ajuta sa levitezi... ia sa incerci data viitoare si ne spui daca ai reusit.

| 0rlando a răspuns:

Da, dar eu eram fumat...

| NoRestForTheWicked a răspuns:

Ce dracu ai fumat?

| AndySe19 a răspuns:

Da la pranz cand dorm ...am zenzatia ca sunt treaz, si cateodata pot sa merg prin casa, chiar sa zbor, am vrb cu mai multe persoane carora li se intampla lucrul asta, dar e si ff riscanttongue

| DDaNyyy a răspuns:

Da senzatia asta e atunci cand te cari cu rolele sa uinoti sau ridici ceva greu. da, u cand faci eforturi din astea muschi si grutatea se apsa pe partea de jos a corpuil iar cand termini efortul greutatea urca iar muschi sunt foarte usori dupa efort asa explica. ce ar putea fii si tu ai senzatia ca plutesi ca esti mai usoara asata este foarte sigur

| Claudiu2393 a răspuns:

Sigur nu ii un bad trip de LSD sau ciuperci? Sau ai fumat o iarba proasta?

| SimonaSV a răspuns:

Sincera sa fiu NU...happy (sau poate ca nu am bagat de seama) Iti garantez ca nu este nimic rau tongue maine o sa le simti la fel ca inaintehee hee