| CLASSICUL a întrebat:

Funda + Vot! Ce efecte negative sau pozitive ( daca exista vreo-un efect pozitiv) are sarele asupra corpului uman?

Si cum putem sa scadem nivelul sarei, incat sa nu ne inbolnavim de el?

Vreau raspunsuri correcte si intelepte.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Intrebare confuza. Unii termeni sunt scrisi gresit.

| PetreConstanta a răspuns:

Nu face baie in apa sarata si stai sub pom

| klau95 a răspuns:

Soarele sau sarea? nu mai inteleglaughing