| Lauraelena1998 a întrebat:

Ginecologul te excita cand iti face controlul? va rog fara misto

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Te duci la ginecolog sa afli starea sanatatii a corpului tau, nu sa te exciti.
Este o senzatie nasoala, dar pentru binele tau trebuie sa rezisti.
Sarbatori fericitehappy

| unprietenaproape a răspuns:

Ahahaaha, nu stiu, depinde, daca o fi frumos si iti imaginezi tot felul deeee... chestii,,
glumesc, du te la o femeie

| Lola05 a răspuns:

Te așază pe masa ginecologică (stai pe spate cu picioarele depărtate și în sus, sprijinite de două brațe speciale ale mesei), după care îți introduce la intrarea în va-gin o... chestie, nu știu cum se numește, ca să îți depărteze pereții va-ginali să poată vedea bine înăuntru.
Nu prea ai cum să te exciți pentru că senzația e un pic neplăcută și simți rece acolo și ai senzația că îți forțează puțin pielea când îți aplică "obiectul" acela pentru depărtarea pereților va-ginali (nu doare, un pic se simte neplăcut dar atât, nu ai de ce să te sperii).
E important să nu ai rețineri de a merge la controlul ginecologic, pentru că doar mergând la control periodic vei ști dacă organele tale sexuale sunt sănătoase sau nu.

| dia200 a răspuns:

Nu. ii o senzatzie neplauta da nu doare