| andreeea72 a întrebat:

Heeei.Ceva remedii pentru răceală? Mă simt rău.Imi curge nasul și îmi lacrimeaza ochii.Trebuie sa stau cu șervețelele langa mine.E foarte incomod.
Cine mă ajută? Fundata

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AvalohAlyn a răspuns:

Theraflu raceala si gripa.La pliculet.
E foarte bun.Se gaseste in farmacii.
Dupa 3 cani, 3 plicuri, imi trece raceala mie si chiar temperatura daca este cazul.
Sanatate!