| C8ilu12 a întrebat:

Hei, am 16 ani, sunt baiat si am o mica problema. Am 1.75 inaltime si 52 kg, si vreau sa ma ingras. Puteti sa imi dati vreo metoda eficienta? Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| NuMaiSpuneBa a răspuns:

Singura metoda ii sa iti schimbi regimul alimentar si sa faci sala, mananca de minim 4 ori pe zi mai ales carne si bea multa apa, bafta

| Ana2727 a răspuns:

Daca vrei sa te ingrasi mananca multe chipsuri, carne, pufuleti, etc.Toate porcariile bune posibile de la magazine... dulciuri si sa nu faci MISCARE!hee hee)))
Sper ca te-am ajutat!hee hee)))))