| anonim_4396 a întrebat:

Hei!
Am inceput ieri să iau Biomed 6. A mai luat cineva și s-a îngrășat de la el? Dacă da, în cât timp și câte kg a pus?
Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Andrei7600 a răspuns:

Da am luat si eu si m-am ingrasat insa am luat doar 3 zile si m-am ingrasat cu 7 kg. Da-mi funda te rog happy

| andreeahello a răspuns:

Eu iau de 5 zile si cred ca n-am pus decat vreo 100 de grame.