| XDestroyX a întrebat:

Hei. Am si eu o problema. Azi m-am "jucat" putin cu iubita mea mai pervers, adica i-am atins... cu penisul, etc ca e virgina si trebuie sa mai astept, in fine. Dupa am observat pe el ca mi s-au facut doua pete mov ca si cum s-ar fi invinetit dar nu ma doare si nici nu m-am lovit. Ce mi s-a intamplat? Va rog sa ma ajutati.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Cel mai indicat ar fi sa consulti medicul dermatolog mai ales daca nu ai folosit prezervativ.
O zi bunahappy

| HuShEr a răspuns:

Ti se usuca si cade daca esti pacatos si pagan laughing. glumesc. poate fi candidoza mai bine consulta un doctor.

| MegaProXtreMm a răspuns:

Intra in putrefactie, poti sa folosesti spirt in caz ca se agraveaza