| Alina9Cornelia a întrebat:

Hei. Ati folosit ceai de soc? daca da, as vrea sa stiu cat ati slabit, cat timp ati tinut, daca afost bun, as vrea sa stiu orice detaliu. Multumesc mult. Dau funda celui care are cel mai bun raspuns.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| likemegirl a răspuns:

Depinde fooarte mult de organism, degeaba bei ceaiuri si tot felul daca organsimul tau nu raspunde la asa ceva si e obisnuit sa nu prea consume multe resurse si de aia esti mai :grasuta: mai bine faci asa :
-dimineata cereale cu lapte fara grasimi (ZuZu)
-ceva fructe nu strica
si seara cat mai multi carbohidrati

FUNDA :* :* :*