| Sebastiana12345 a întrebat:

Hei..cand stau pe intinsa pe burta simt parca ceva greu ce m-ar apasa din interior gen ori intr-o parte(stanga) ori de-a lungur buricului ce sa fie. Uneori chiar ca misca ceva

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Samariteanul a răspuns:

Ai si tu organ pe acolo sa stii... daca durerea persista si cand stai pe spate sau in picioare du te la doctor.