| anonima1151 a întrebat:

Hei. Ce vitamine sunt cele mai bune pt ingrasat? Biomed 6 da rezultate? :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Insulina îngrașă și de asemenea și zinc-ul.

| lpavel a răspuns:

Vrei sa ingrasi? Uita de vitamine!
Baga alimente la greu in tine, mananca de 4-5 ori pe zi, sau daca se poate chiar de mai multe ori... mai ales in prima parte a zilei!