| Iary_Alexutza_1998 a întrebat:

Hei. De ceva timp,cam de câteva zile îmi vine stare de greață și îmi bolborosește burta,și mă simț puțin amețita. Țin să menționez ca nu prea îmi vine foame ziua așa ca mănânc doar o dată iar restul zilei mici gustări:fructe, compoturi sau pizza aveți vreo idee din ce cauza ar putea fi? Și apropo fac sex neprotejat dar NU SI-A DAT DRUMUL IN MINE NICIODATĂ!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Cel mai indicat ar fi un test de sarcina pentru a alunga indoiala unei sarcini, si apoi o ecografie, cel putin o vizita la medic!
Poate fi o balonare/un inceput de gastrita.
O zi buna happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Fa-ti un test de sarcina si excluzi un motiv. Faptul ca nu isi da drumul in tine nu e deloc o metoda de contraceptie sigura

| cristimihailov a răspuns:

Mergi odata la doctor. E mai sigur.