| IoanaMaria20382 a întrebat:

Hei! De o săptămână încoa,când mă ridic din pat sau dacă mă aplec să iau ceva de pe jos și mă ridic,simt o presiune la ceafă care duce spre fața, ce aș putea să fac? Sau de la ce se întâmplă chestiile acestea
Țin să menționez ca am 17 ani,nu beau,nu fumez, nu consum substanțe
Ar putea fii vorba despre tensiune?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tensiunea.

| dominik02021 a răspuns:

Da, la ceafa este zona afectata de tensiune. Ar trebui sa consulți medicul de familie. Sănătate!