| XDDydyXD a întrebat:

Hei deci

Am încercat sa imi fac o gaura de-aia in ureche de 8mm

Adica am luat-o pe mărimi si am desinfectat etc, dar când mi-am băgat spirala de 8mm a usturat groaznic si acum de 2 zile e urechea umflata.

Nu vreau sa merg la doctor si nici nu vreau sa imi dau spirala jos, dar lobul urechii este roșu si foarte umflat. Cum pot sa fac sa imi treacă rapid?

Fundaaa

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| iubitica1 a răspuns:

Cere.i parerea mamei tale!
Cred ca stie mai bine!
S.au du.te la un medic si cerei parerea!
Un sfat prietenesc:nu te lua dupa parerea altora!
crying
MDICUL STIE MAI BINE!laughing
SPER CA TE.AM AJUTAT!:*
tongue
SPER C.O SA.MI RASPUNZI SA VAD CUM VEI FACE!
TE PUP!laughing

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Să aștepți altceva nu ai de făcut. Dacă simți că durerea persistă indicat ar fi să consulți un medic.

| gicu123 a răspuns:

Mergi la doctor.:-):-)