| Anonim97695333thf a întrebat:

Hei! In fiecare zi ma doare capul 2/3 secunde ma lasa si incepe iar dupa vreo 10 minute. Nu ma doare tare abia daca simt. E normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Alverto a răspuns:

Ar putea fi vorba despre migrene

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate să fie de la circulația proastă a sângelui prin artere, sau lipsa de oxigen în sânge. De asemenea, se poate lua în discuție și un deficit de vitamine.

În orice caz, nu iese din discuție și o posibilă lezare care determină apariția durerii respective.

| GeorgianRaGe a răspuns:

Nu este normal acest lucru, ai putea sa te duci la un medic specializat in acest domeniu, sunt sanse sa nu ai vitamine in corp si iti va recomanda sa iei niste pastile zilncie sau sa mananci anumite fructe/legume.