| ImCalledLamă a întrebat:

Hei. M-am zgariat acum vreo 4 ore cu creionul mecanic pe mana, cu mina. Am inca semne. E posibil sa ramana asa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

Nu au trecut decat 4 ore. O sa iti treaca.

| MaliciousDeath a răspuns:

Stai sa inteleg, e prima oara cand te-ai zgariat?

| Doctorfishadi a răspuns:

Salut!
Oata m-am enervat si am luat un borcan de sticla in mana si am am dat cu el in masa, mi-am taiat toate 5 degetele cand s-a spart borcanul in mana mea imi curgea sangele parca taiasem venele si nu mi-a ramas nici un semn.Si nici la medic nu am fost, doar apa oxigenata si pansament.Deci nu te stresa.Bafta.
Te salut,
Adrian!

| Lajko_Matei_1994 a răspuns:

Nu

| Ptzyvk a răspuns:

Și eu m-am zgâriat foarte tare și am cicatrice, cu timpul o sa se micșoreze dar nu prea cred ca o sa dispara