| Mary14Hellen a întrebat:

Hei! Mi.am luat un scrub si un cleanser si voiam sa stiu pe care din ele trebuie sa le aplic prima data pe fata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| puffyluffymuffy a răspuns:

Eu folosesc întâi cleanser, după scrub si după o crema hidratanta.
Oricum cleanser-ul trebuie sa il folosești zilnic iar scrub-ul doar de 2-3 ori pe săptămana

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
Recomand utilizarea cleanserului iar apoi a scubului (nu exagera cu scrubul pentru ca este recomandat utilizarea lui doar de 1/2 ori pe saptamana), asa stiu din cate am auzit.
O zi buna.