| 6Anee9 a întrebat:

Hei. Mi-au apărut pe degete niste borbonele așa de culoarea pielii si nu stiu de ce. înainte de asta am mângâiat un dihor mort. Poate fi de la el?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Te a muscat?
:O

| 6Anee9 explică (pentru Bula):

Nu. Pentru ca era mort rolling on the floor

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca mangaiai o camila iti aparea cocoasa? Ai ceva probleme cu sanatatea. Mergi la doctor!

| qq221133 a răspuns:

Du-te la infectioase, pentru ca daca pateti ceva mai bine te duci acolo, nimeni de pe TPU nu poate sa-ti dea un sfat mai bun, pentru ca poti sa fi patit ceva, si mai bine ai grija!
Sper ca te-am ajutat :3!

| DevilNight01 a răspuns:

Normal ca da era dihorul mort cu un motiv deci iti sugerez sa te dai cu dezinfectant si daca nu iti trece du-te la un medic

| 6Anee9 explică:

Ok. Mulțumesc la toți happy