| DeliaMaria123 a întrebat:

Hei!
Pe langa faza ca nu mi-a venit ciclu de 2 luni jumate si nu sunt insarcinata, dorm foarte mult desi ma pun sa dorm devreme, nu ma pot trezi dimineata, ma simt mereu obosita si nervoasa.
Ieri m-am pus sa dorm la 00:00 si m-am trezit la 15:00 sad.
Si ma simt lipsita de energie si acum ca a inceput scoala chiar nu stiu ce sa fac :/
Vreau sfaturi va rog!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Citi ani ai?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sarut mina, fa ti analizele singe si urină sa nu ai diabet, glicemia sa ti o faci.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Multumesc mult pentr u fundă, cum te simti?

| cristimihailov a răspuns:

Buna,

De ce nu intrebi un medic specializat? Incepe si tu cu ginecologia...