| Plushul a întrebat:

Hei.Poti muri de la primul contact sexual? Adica poti face hemoragie, indiferent de la ce varsta iti incepi pentru prima data contactul sexual... Poti impiedica sa apara o hemoragie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Nu! Nu poti. Doar de placere... eventual!

| darrio2007 a răspuns:

Ca sa faci hemoragie ar trebui sa faci sex cu un cal. Ceea ce nu este normal.

| K0sti a răspuns:

Depinde cu cine faci, e posibil sa mori...de ras!

| OoBunnyoO a răspuns:

Nu, nu iti curge atat de mult sange. In cel mai rau caz va fi ca o zi de menstruatie si apoi iti va trece. Nu faci hemoragie de la asta.

| cristi1212 a răspuns:

Nu, nici nu e obligatoriu sa curga sange prima data. Te poti duce la un ginecolog, ti-ar raspunde la toate intrebarile si sunt sigur ca ai avea mai multa incredere in ce iti spune el, plus ca-ti poate da anumite sfaturi.