| xArianna a întrebat:

A incercat cineva samponul garnier fructis oil repair 3? http://garnier.community-blogs.at/......hampoo.jpg
Dati-mi cateva pareri.
Va rog, mersi! :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
O prietenă de-a mea l-a încercat, însă n-a fost mulţumită de rezultat, numa dăm bani aiurea pe şampoanele astea, lucruri de nimic, numai fac ăştia un lucru calumea în ziua de azi să mă bată cucu de nu!
Te pup!

| alinutz120 a răspuns:

Toate samponurile sunt la fel.
garnier fructis oil repair 3 este un pic mai performant.E drept sunt baiat nu prea am ce cauta in discutie dar itidau un sfat. diferenta dintre un sampon simplu si acest garnier fructis oil repair 3 nu e mare doar la pret.Tu ce zici?