| ShinnyDowei a întrebat:

Acum ceva timp mi-am pus flesh in ureche dar am renuntat la el. Mărimea fleshului era de 5-6mm si am asteptat sa îmi revina la normal gaura. Am asteptat 4 luni si tot nu s-a vindecat complet. Încă se mai vede putin prin ea si este mai mare decât cea din urechea cealaltă in care nu mi-am pus flesh... Regret ca mi-am pus :c întrebarea e : O sa-mi rămână gaura diferita de cealaltă pentru totdeauna sau o sa revina la normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Nu cred ca se va inchide complet, poti merge la un cabinet de estetica sau chirurgie si se opereaza si nu se va mai vedea

| ciprian4444 a răspuns:

Cred ca revine la normal peste inca 4-5 luni. Mie mi-a luat 3 luni sa mi se vindece un amarat de pierce in ureche.