| BATTLEGROUND a întrebat:

Hei TPU

am aproape 20 de ani si am fimoza!

nu este foarte grav deoarece decalotarea o pot face complet ( putin mai greu dar complet)

insa dupa ce fac decalotarea preputul imi este putin stramt pe penis!
si am impresia ca preputul meu este putin cam lung... adica fac decalotarea pana imi trece de cap insa mai departe nu mi se intinde pe penis! :p

cum as putea sa rezolv problema fara interventie chirurgicala? repet :fara int chirurgicala, deci nu ma trimiteti la doctor!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Frate, intelege-ma : asa e când esti virgin, chiar când vei face sex de 2-3 ori nu se va decalota perfect, asta cere timp si exercitii, nu ai vreun prieten mai in varsta sa-ti spuna asta, sau nu vorbesti niciodata cu prietenii despre sex? Se pare ca nu...Ei bine acum ai aflat de la mine, deci poti sta linistit garantez eu 100% ca nu ai nimic, esti doar virgin! happy

6 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Ai auzit si tu ceva si crezi ca o ai si tu big grin Stai linistit tu esti doar virgin, NU ai nimic! La 20 de ani sa gandesti ca unul de 12? Bine ca nu te cunoaste nimeni laughing))

| BATTLEGROUND explică (pentru lpavel):

Frate... nu intelegi? cand e strong se decaloteaza greu si preputul ma stranguleaza putin dupa decalotare :p e fimoza sad

| BATTLEGROUND explică (pentru lpavel):

Ei bine am avut un singur contact sexual happy o singura data :p si nu m-a deranjat cand am facut sex dar... a ramas tot asa!

| lpavel a răspuns (pentru BATTLEGROUND):

Asa cum am zis : NU ai de ce sa-ti faci griji!

| Mândroane_Rodolffo_1990 a răspuns (pentru lpavel):

Ajutama si pe mine suntem in 2018 si am vazut ca esti on si am zis sa te intreb cand penisul doarme este normal dar cand penisul meu este intarit nu se dacaloteaza singur doar daca il dau eu cu mana, si cand il dau cu mana se decaloteaza usor, am 14 ani si mi-e frica ca cand voi fi mai mare nu voi putea face sex sau ma va durea din cauza preputului, trg explica-mi detaliat!

| lpavel a răspuns (pentru Mândroane_Rodolffo_1990):

La nimeni nu se decaloteaza singur cand are erectie, deci stai fara griji este absolut normal!

| lpavel a răspuns (pentru BATTLEGROUND):

Frate, intelege-ma : asa e când esti virgin, chiar când vei face sex de 2-3 ori nu se va decalota perfect, asta cere timp si exercitii, nu ai vreun prieten mai in varsta sa-ti spuna asta, sau nu vorbesti niciodata cu prietenii despre sex? Se pare ca nu...Ei bine acum ai aflat de la mine, deci poti sta linistit garantez eu 100% ca nu ai nimic, esti doar virgin! happy