| FOTOmodel99 a întrebat:

Hei TPU,am o intrebare banala probabil dar,sunt o fata slaba dar in partea de sus a piciorelor "pulpele" cred, mi s-a intarit muschii si sunt intr-o parte ce as putea face sa nu ii mai am asa,daca fac exercitii se intaresc mai tare, help me please! dau funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| TheWomanCat a răspuns:

Fa mai putina mișcare(îți va înmuia considerabil muschii)si mănâncă mai mult, daca pui câteva kg pe tine muschii vor dispărea. :*

| teodoradone a răspuns:

Buna,si eu am aceeasi problema...asta e structura corpului, nu prea ai ce sa fcbig grin

| FOTOmodel99 explică (pentru teodoradone):

Aoleu straight face dar nu imi place

| teodoradone a răspuns (pentru FOTOmodel99):

Stiu,nici mie.nici nu prea port tocuri big grin pentru ca se vede urat.cel putin din perspectiva mea, dar alte persoane spun ca se vede frumos, dar nehhhlaughing

| FOTOmodel99 explică (pentru teodoradone):

Chiar nu se poate face nimic?