| FrozEenSoul a întrebat:

Am o problema cu cosurile... Am niste cosuri mari sub piele... Cum pot scapa de ele? Sau chiar de toate cosurile? Voi ce folositi? Fara dermatolog, ca nu functioneaza!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai o infecție a pielii. Mergi la medicul de familie pentru un tratament cu antibiotic.
Poartă lenjerie de corp din bumbac 100%.
Sănătate.
Pa, pa.

| StamateAlina1987 a răspuns:

Eu am fost la doctor cand mi-au aparut tot asa multe cosuri sub piele.
Doctorul mi-a dat sa folosesc creme pe baza de 100% ulei pur de arbore de ceai de la Thursday Plantation. Dupa o perioada de utilizare, cosurile sub piele au disparut.
Tot de la Thursday Plantation, am inceput sa folosesc la sfatul medicului sapun cu ulei de abore de ceai, pentru a limita excesul de sebum.

| keshaYRY a răspuns:

Exista o masca faciala la Avon(cea cu albastru) si este foarte buna. Am incercat-o si sunt foarte multumita de rezultat. Sper ca te-am ajutat.

| Coslegeanu a răspuns:

Da frate stoarce-i. Pe bune fara misto. Eu asa fac si chiar nu am cine stie ce cosi. Crezi ce vrei.

| luiza171 a răspuns:

Nu esti singurul...si eu m-am saturat de ele.am incercat de toate si degeabastraight facesi pe net de legume din astea si masti naturale si nu a mers si creme si geluri de curatat fata ..bani dati degeaba