| anonim_4396 a întrebat:

Am o problemă. În mod normal mie menstruația îmi ține 6 zile. Acum mi-a întârziat 2 luni jumătate ( mi se mai întâmplă să îmi întârzie) dar, într-un sfârșit mi-a venit. Mi-a venit luni, iar, miercuri deja aproape era gata. Ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MiriMendes a răspuns:

Sunt dereglări hormonale.Don't worry
Daca totuși vrei sa fii sigură ca nu e altceva ai putea sa mergi la un ginecolog happy

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca ai avut sex in perioada asta, poti fii insarcinata!

| TanyaTanny a răspuns:

Gretta, acum 3 luni

| TanyaTanny a răspuns:

Gretta, acum 3 luni dar, am folosit un test care mi-a ieșit negativ

| Violleta2022 a răspuns (pentru TanyaTanny):

Depinde cand ai facut testul!
Daca l-ai facut inainte de 5 saptamani dupa ulimul ciclu menstrual, este invalid!

| TanyaTanny a răspuns:

Ai avut dreptate MiriMendes. Mulțumesc!