| lovethewayyoulie a întrebat:

Hei, TPUhappy! Am o singura intrebare! Cand beau Coca-Cola, ma inteapa foarte tare la inima. Oare de ce thinking Cand eram mica, mi-a explicat mama, ca eram sa mor. Un mister. As vrea sa stiu, totusi de ce ma inteapathinking, credeti ca are legatura cu ceea ce mama mi-a spus? Help Me:-p!happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Kenny a răspuns:

Atunci de ce mama naibii mai bei?straight face Doamne...

4 răspunsuri:
| ZeePinkStar a răspuns:

Buna happy pai... in primul rand nu sti daca cauza de care era sa mori era privind sanatatea, sau nu ai specificat acest lucru, deci nu iti pot spune daca are sau nu legatura cu acel lucru happy. Cel mai bine cred ca ar fi sa mergi la un doctor, probabil e ceva legat de cofeina din cola care iti afecteaza ceva, oricum un doctor e cel mai in masura sa iti dea un sfat happy succes! :*

| koryn87 a răspuns:

Da, cred are legatura cu autosugestia. Te tot gandesti ca daca bei coca-cola o sa mori pentru ca asa ti-a zis mama ta. Daca tot ai indoieli, cel mai bine ar fi sa te duci la un doctor sa vada cum stai cu inima. El te poate linisti cu adevarat. Oricum Coca-cola nu a omorat pe nimeni, decat daca respectivul a baut in cantitati industriale si astfel si-a distrus stomacul.

Răspuns utilizator avertizat