| Piuka25 a întrebat:

Hei TPU, am si eu o problemă. De 3 zile am un gust amar in gura de care nu pot sa scap cu nimic. Nu stiu de la ce am acest gust...a aparut dupa ce am băut ceai de coada soricelului. Am mai baut inainte, dar nu am păţit nimic. La doctor o sa ma duc peste o săptămână daca nu imi dispare gustul. Aveti idei cum sa scap de gust? Mulţumesc anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
E posibil din cauza fierei. Mergi si fa-ti niste analize.

| ThePuffy a răspuns:

Spalate pe dinti si pe limba laughing)) sauuu... mananca ceva dulce.