| Swanda a întrebat:

Am sinuzita si din cauza asta imi curge nasul mai mareu. Mai nou il am si infundat. M`am trezit de la ora 5 dimineata pe motiv ca nu mai puteam respira. Am facut inhalatii cu abur cald, mi-am pus picaturi, am incercat sa inhalez spirt si degeaba. Il am infundat in ultimul hal! Va rog ajutati`ma :*!
Dau funda +vot!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Trebuie să fi văzută de un medic.
http://www.sinuzita.com/
Multă sănătate!
Te pup!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU INHALA SPIRT! Iti arzi mucoasa nazala. Poti sa faci saramura si sa tragi usor pe nas pina o simti la radacina nasului. Apoi, sufli puternic. Un paracetamol sinus te ajuta pe moment. Dar sinuzita din pacate e urita si va trebui sa ajungi la medic. Sanatate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai ca stiu eu... Buna! Si eu am avut sinuzita si nu mai am.Iti dau un site unde te poti uita! Insanatosire rapida!
http://www.culinar.ro/forum/continut/Off-Topic/9797/Sinuzita/

Daca doctoru ti-a prescris sinupret mastile mic atunci sa le iei deoarece iti vei reveni. Poti sa incerci si faza cu cartoful taiat pe cap etc.Vezi tu pe site ca te vei vindeca repede! Te pup!

| Swanda explică:

Nu stie nimeni?

| Alina_Roxana_1999 a răspuns:

Si eu am patin exact ca si tine, puneti picaturi de zeama de lamaie in nari si trage aer, o sa iti treaca imediat acea senzatie. Bafta