| Alexandra216 a întrebat:

Care este greutatea ideala la 14 ani si 1.58 m? happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

47 cca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

40-45 kg

| AnnaAnnne a răspuns:

Max 48 kg. 38-48 kg

| IrishCream a răspuns:

Eu am aceeasi varsta si aceeasi inaltime laughing. Greutatea ideala e 48 kg. Eu am intre 48 si 50 laughing Tu cate kg ai? happy

| ღDeeiuMeowMiauღ a răspuns:

45-50 kg