| Panteraa a întrebat:

Ce creme bune si nu prea scumpe impotriva cosurilor, punctelor negre si acneei usoare stiti? Adica pot sa fie si alte produse, nu numai creme, dar sa nu fie prea scumpe.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc Antiseptic Cream produsa de Himalaya. Este facuta cu plante din India, este buna si la micile taieturi sau iritatii inclusiv intepaturi de insecte.Se gaseste in Kaufland si Carrefour, probabil si la farmacii dar acolo mai scumpa.Pretul ei este de circa 7 lei tubul. Poti incerca creme cu propolis pentru vindecarea rapida a cosurilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Aplica pe fata o masca cu miere o data sau de doua ori pe saptamana. Mierea de albine are proprietati antibacteriene, astfel incat este excelenta pentru dezinfectarea si vindecarea petelor rosii minore. In plus, mai are o mare calitate: actioneaza cu delicatete asupra pielii sensibile.
Te pup!

| AnaAnastasiaaaa a răspuns:

Crema Farmec, este 12 lei. Funda?