| Fabiana2R a întrebat:

Hei TPU de cateva nopti cand inchid ochii sa ma culc, la cateva clipe, vad o lumina alba (desi am ochii inchisi) si evident, ma panichez... deschid ochii, dar apoi nu mai apare. Oare de ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| bella98 a răspuns:

Poate in prima noapte chiar era o lumnia. Si in restul noptilor inainte de culcare te gandeai la lumina aceea. Lucreaza subconstientul. nu te mai gandi la luminahappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Ţi se pare, stai liniştit, nu ai nimic.
Probabil ai tu o lumină în cameră aprinsă probabil sau cine ştie, nu te speria.
Te pup!

| a răspuns:

Nu iti fa griji in legatura cu asta, este normal.
Pur si simplu iti apar imagini cand inchizi ochii.
Bye.

| SCG8 a răspuns:

Probabil este din cauza ca ai o lumina aprinsa in camera sau in alta parte si mie mi se m-ai intampla dar este din cauza unei luminii aprinse sau daca nu este asa atunci nu imi pot imagina ce este!