| GabrielaDaniela177 a întrebat:

De câteva saptamâni tusesc continuu si a început sa m-a doară abdomenul si apendicul(cred) si am luat pastile si antibiotice pana si leacuri babesti dar nu mi se mai dezumfla deloc amigdalitele...Chiar uneori dimineața când m-a trezesc sunt mai mari decat erau ieri...Cine m-a poate ajuta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| GhostRider02 a răspuns:

Consulta un doctor, e cel mai bine.

| Perfecşăn a răspuns:

Consultă un doctor.
Dacă spui că e de câteva săptămâni chiar ar trebui, ai putea avea o inflamaţie care are necesita operaţie. Totuşi, după părerea mea, mai bine ai contacta un doctor să aflii mai multe detalii.
P.S. : În caz că îţi e frică de operaţie ( în caz că se va face ), să nu îţi mai fie! Nu vei simţi absolut nimic. laughing