| anonim_4396 a întrebat:

Eu am fost la un doctor pentru ca nu puteam sa imi decalotez penisul.In stare flasca puteam jumate si in stare erecta aproape de jumate.Mi-a spus că nu am fimoza si mi-a zis sa imi iau un unguent kanamicina oftalmic si sa ma dau cu el si sa incerc dupa sa decalotez.
Este bun acest unguent ca am văzut că este pentru ochi?
Eu as putea sa incerc sa mi-l decalotez de tot dar credeti ca daca il decalotez de tot se poate bloca decalotat si as putea faca parafimoza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| BlackLight1987 a răspuns:

Kanamicina este un antibiotic. Personal nu cred ca are legatura cu problema ta. Încearcă la un urolog!