| Seven07 a întrebat:

Ma intereseaza si pe mine daca agentia nationala de transplant au semnat cu CNAS, deoarece o ruda apropiata are nevoie de transplant de cornee si e urgent. DECI orice informatie reala mi-ar fi foarte foarte utila... va rog mult daca stiti ceva oricat de putin nu ezitati sa imi spuneti sau sa ma contactati la adresa de messenger : deadman978 sau Skype : Seven.toretto...
Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
mira
| mira a răspuns:

Casa plateste cea mai ieftina cornee, nu prea calitativa.Acum ceva timp aceasta era cam 500 lei. Discuta cu medicul oftalmolog. Operatia este usoara.