| Acadea2000 a întrebat:

Hei TPU.Nu stiu acum cat timp in urma dar m-am trezit intr-o dimineata cu 2 bubite pe buze,una mai mica si una mai mare.Cea mai mica este foarte putin umflata,dar destul de vizibil,care este inauntru alba,si are un fel de puroi,pentru ca mi-am spart-o cu dintii si curgea ceva din ea.Iar cea mare nu e la fel ca cealalta mica,pentru ca nu e alba inauntru ci este doar acoperita cu un fel de pielita alba, si ma si dor.Ati putea sa-mi spuneti de la ce am facut bubitele alea? Fundita.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| express11 a răspuns:

Foloseste glicerina boraxata.de la lactate.