| RoxanaGhost a întrebat:

Sunt fata, am 16 ani, 1.59 inaltime si 46 kg, iar fesele[in sens de bulane laughing ] mele masoara aproximativ 50 cm.Sunt prea groase?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Deci: fese, sunt cele doua parti ale fundului (curului).
Bulanele, sunt partile de sus ale picioarelor.

| ScarRz a răspuns:

Stii ca 50 de cm inseamna jumatate de metru nu?

| RoxanaGhost explică (pentru ScarRz):

La...bulane ma refer...nu stiu daca m-am exprimat corect.

| ScarRz a răspuns:

Esti ok stai linistita

| PateulZappyst69 a răspuns:

Nup