| LoveMusic14 a întrebat:

vreau sa slabesc 5 kg pana la inceperea liceului. ideea e ca eu mamanc sanatos si fac sport si ma mentin la greutatea de acum de f multa vreme. Dar eu vreau sa slabesc neaparat! tin orice dieta, fac orice doar sa stiu ca functioneaza pana la inceperea scolii. orice suplimemt, orice!
multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Tine dieta daneza. Slabesti de la 4 pana la 6/7 kg, depinde de cate kg ai in exces. Nu e nevoie sa faci sport in timpul ei ci sa manaci DOAR ce scrie acolo.
succes!

| ThePuffy a răspuns:

Timp de cateva zile mananca nu mai salata, slabesti sigur, mai ales daca faci si sport happy

Răspuns utilizator avertizat