| Yeogun a întrebat:

A comandat cineva suplimentul de slabit Chocolate Slim? A functionat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| maryusmono a răspuns:

Eu zic ca fara sport slabitul este de domeniul stintificului. Am vazut si eu ca au aparut foarte multe suplimente de slabit in ultima vreme...

Pentru respectivul subiect, te sfatuiesc sa ajungi cumva la persoanele care l-au cumparat deja. Incearca si aici: http://chocolateslimpareri.com

| Seven07 a răspuns:

L-a folosit mama, nu nu a functionat :-))

| AncutaM a răspuns:

Alt supliment "minune" :)
Citeste parerile celor care l-au folosit: http://alecia.ro/chocolate-slim-ingrasa/#comments

Ca intotdeauna, cand vine vorba de suplimente din astea care promit tot felul de chestii, iti recomand sa iti iei gandul de la ele si sa te axezi mai mult pe dieta. Chiar daca folosesti suplimente, dieta tot va trebui sa tii, deoarece altfel nu se poate.

Ia in calcul ca ar fi bine sa faci si putin sport. Fie ca iesi la alergat sau ca mergi la sala, te va ajuta ENORM! Succes!

| MirceaMMF a răspuns:

Salutare,
Eu personal l-am incercat acum 1 an jumatate inainte de nunta cu 6 saptamani si am slabit undeva la 8-9kg, dar l-am combinat cu niste pastile naturale(nu imi aduc aminte cum se numesc).
Sincer nici eu nu credeam ca va merge, dar se pare ca a functionat. Chiar nu ma asteptam sa mearga si ma gandesc ca daca in perioada aceea faceam si exercitii fizice, cred ca aveam rezulte si mai bune.
Personal eu recomand si atunci l-am luat de pe siteul https://chocolateslimpret.ro/

| AndreeaJo995 a răspuns:

Ideea cu Chocolate Slim si genul asta de produse tip "shake" este ca trebuie sa inlocuiesti o masa. Adica sa inlocuiesti o shaorma cu un shake. Vezi povestea cuiva care a incercat aici: http://chocolateslim.net/

Nu e nicio minune, gen sa slabesti in timp ce mananci ce vrei. Atata timp cat vei inlocui o masa cu Chocolate Slim, rezultatele vor fi ok