| aanndreea_4848 a întrebat:

Heii acum 3 zile dimineata cand m-am sculat am simtit ca si cum as fi avut un nog in gatt dupa jmate de ora mi-a trecut dar aseara iar l-am simtit... Nu ma doare inn gat. In zona amigdalelor cam asa simt nodul. Sa fie din cauza inflamarii amigdalelor? Dar n-am racit sau ceva de genu. De la ce se mai pot inflama? Atunci cand am simtit prima oara. Dimineataa seAra ma spalasem pe cap si adormisem cu parul udd are vreo leg? funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Minnie a răspuns:

Nodul in gat poate insemna lipsa de calciu

2 răspunsuri:
| micutadhampir a răspuns:

Poate fi si de la tiroida. Mergi la doctor.

| Piableu a răspuns:

Bea cei cu meire de albine( sau pur si simplu 2-3 lingurite de miere de albine) in fiecare zi dinineata si seara. Sper ca te va ajutawinking