| Lepșa_Diana_2000 a întrebat:

Heii
Am o problema.Degetul mare de la picior s-a umflat si ma doare foarte tare dar si in spatele degetului e umflat si rosu si dureros.ce ar putea fii?
Am 14 ani, sunt fata.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Mai bine mergi la un doctor. Nu cred că-s folositoare toate părerile noastre. Adică cineva o să spună ceva, iar altcineva o să spună altceva şi nici nu stii ce să mai crezi că e.

| Jolenne a răspuns:

Se poate să ai o unghie care a crescut aiurea, sau să ai nişte colţuri. Ar trebui să te duci la un doctor, pentru că sunt oricum foarte multe probleme pe care le poţi avea.