| adela2012 a întrebat:

Heii, am si eu o problema cu albirea dintilor mei...Pe langa faptul ca au o nuanta cam galbuie, pe cei doi dinti din fata, de sus, am doua pete, ca niste patratele, care nu dispar oricat m-as spala pe dinti. Stiti cumva cum ii pot albii? Dar vreau solutii naturale de albire, daca stiti cumva? Si din propria experienta, daca se poate.big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.google.ro/......Https?/url

| LumiiMarina a răspuns:

Sare. Spală te cam o dată - de 2 ori pe săptămână, dar ai grijă să nu atingi gingiile și cu bicarbonat de sodiu. Spălate pe dinți cât de des poți cu pastă și evită dulciurile.