| Madddi a întrebat:

Heii!big grin.
Stiu ca ar trebui sa ma duc la medic, si ca nu ar trebui sa intreb aici, dar ma doare foarte tare partea de sus a stomacului, " gura stomacului " sau nu stiu. daca stau in pat ma doare, daca stau pe scaun ma doare, desi am mancat mult..si destul de sanatos. Vi s-a mai intamplat? Ce ati facut?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Q69 a răspuns:

Primavara si toamna este sezonul gastritelor
pentru siguranta ta mergi la doctor chiar si ceva banal la stomac netratat in timp duce la complicatii pe care mai bine le tratezi din timp