| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU am o mare problema. De ceva vremea simt singura. Nu am incredere in nimeni nici in parintii mei(care de cele mai multe ori ma inura sau ma bate ) ma simt ca o panarama... Sunt dependenta de telefon din cauza asta nici nu mai vad bine mami nu ma intelege si eu m.am inchis in mine. Cand vorbeste cineva strain cu mine ma fac rosie la fata transpir si pur si simplu tremur. Daca se ia cineva de mine in interiorul meu am multe de spus in realitate nu pot sa spun absolut nimic...niciodata nu rad... sad simt ca numai rezist am impresia ca vreau sa mor iar mami nu ma intelege... Nici mumai stiu ce sa spun... Ce ar putea fi starea asta? Am si atacuri de panica. Nu pot sa dorm noaptea. Cine ma poate ajuta cu un sfat.? Ceinseamna aceasta stare si din ce cauza a aparut? Cand eram mica eram plina de viata.app fara sfaturi de genul du te la psiholog am fost si e si mai rau. Scuzati-mi greselile gramaticale va rig ajutati-ma

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Idkidk a răspuns:

Păi încearcă să comunici cu ei, să le spui ofurile tale!

| User9006 a răspuns:

Doamne happy, nu mai fi stresata, trage aer in piept cand vorbesti cu cineva, scapa de virgi.Mai pune telu ala pe modul avion si apoi aprinzi wifi daca tot nu vorbesti la el, s-ar putea sa-ti prajeasca creierul, iti poate aparea tumoare cerebrala, nu-l mai folosi noaptea si spune-i lu mata ca e o mare tampita. Explica-mi problema cu vederea?

| alin1111111111111 a răspuns:

Esti schizofrenica. exista tratamente dar si socializarea este importanta. daca vrei sa vorbim intra pe facebook...https://www.facebook.com/michael.lucian.96